Психологічна реабілітація важливий елемент фізичного відновлення

Психологічна реабілітація важливий елемент фізичного відновлення
Автор: admin
Дата: 2018-07-25


Відновлення людини після перенесених травм, поранень, захворювань включає в себе не тільки фізичну реабілітацію. Комплекс вправ із фізичними терапевтами направлений на відновлення рухових функцій, що були порушені чи послаблені внаслідок ряду причин.
Але дуже важливо враховувати показник якості життя людини, де вона оцінює своє фізичне, психологічне та соціальне становище, як єдине ціле свого повноцінного життя в соціумі.


Отже дуже важливим фактором у процесі відновлення людини, що має хворобу, травму чи поранення, є комплексний реабілітаційний підхід, а саме сумісна робота фахівців фізичної терапії разом із фахівцями психологічної реабілітації.
Інтеграція роботи психолога до фізичного відновлення надає прогнозованих позитивних результатів, що є значущим елементом в подальшому житті людини. Адже люди, що мають проблеми зі здоров’ям, а саме – із обмеженими фізичними ресурсами, потребують здорового психологічного клімату. І це не тільки в межах приміщення Реабілітаційного Центру, а й в родині та соціумі.
Завдяки роботі психолога, людина виробляє в собі реалістичний підхід до фізичної проблеми, знаходить в собі ресурси боротьби із недугою та нові можливості свого організму. Саме тому психологічна реабілітація – це одне із найвагоміших вкладень в здорове майбутнє!

В наших Центрах кожен бажаючий може отримати психологічну підтримку та вирішення проблем!
Психологічна реабілітація включає в себе:
- Профілактика розвитку посттравматичних стресових розладів
- Профілактика розвитку дезадаптації та конфліктів з оточуючими
- Відновлення психічного здоров’я
- Відновлення ефективної соціальної поведінки
- Зміцнення особистісного та соціального статуту
- Компенсація втрачених професійних та соціально-адаптивних якостей.

Ми маємо створити здорову сильну націю!

Просмотров: 178

Проекты фонда