Андрій Іванов

Андрій Іванов
Автор: admin
Дата: 2018-02-14Колись займав посаду прапорщика. Зимою 2013 року він не залишився вдома, а пішов на Майдан, підтримувати Революцію Гідності.

А вже з березня 2014 року став у лави добровольчого батальйону "Донбас". Майже рік побратими Андрія захоплювались його вмінням, навичками та знанням у військовій справі, адже завдяки йому багато хлопців залишилось живими. 15 лютого 2015 року в Широкино Донецької області колона батальйону "Донбас" потрапила в засідку. Внаслідок потужного вибуху, перші два БТРа було мойже зруйновано. А в середині залишались люди. Тоді Андрій, не зволікаючи, взяв із собою ще двох добровольців і відправився на допомогу побратимам. Саме там і був поранений, адже вогонь не припинявся ні на хвилину.

Андрію відірвало руку. Він отримав численні сколкові поранення всього тіла. Перемагаючи біль і розпач від того, що тепер "калікою" не зможе більше воювати, періодично втрачаючи свідомість, він вивів хлопців з-під обстрілу. Кінцева мета була досягнута.

А далі на Андрія чекало лікування в госпіталях Маріуполя, Дніпропетровська, Києва.

За допомогою небайдужих в Америці Андрію було встановлено протез руки. Але все його тіло так і залишається прошите залізом. Ходити бійцю дуже і дуже проблематично.

Анрію був необхідний імплантований апарат-нейростимулятор, що забезпечує електростимуляцію периферичних нервів і сплетінь. Вартість апарату 10480грн. 28 липня 2016 року Фондом Братів Кузьміних було перераховано дану суму для допомоги Андрію Іванову.

29 липня 2016 року було проведено операцію по вживленню даного апарату. Результат виявився доволі позитивним: Андрій може ходити!

Дякуємо всім за допомогу та підтримку!

Просмотров: 125

Проекты фонда