Пам’ятний знак воїнам АТО

Пам’ятний знак воїнам АТО

Мирне місто Житомир не торкнулась війна. Але вона увірвалась майже в кожну родину, забравши найкращих синів, братів, батьків, чоловіків. Багатьох навіки…

Спілкуючись з демобілізованими та діючими військовими часто чуєш одне: «Було б непогано зробити щось таке… щоб пам’ятали..»

Ідея встановлення пам’ятного знаку в Житомирі виникла ще влітку 2015 року. Адже Житомир – це колиска ВДВ. А від недавнього є всеукраїнським центром сил Високомобільних Десантних Військ.

Пам’ятний знак має на меті відобразити героїзм українських військових, відданість та патріотизм пересічних громадян нашій країні, стати прикладом для наслідування майбутнім поколінням. Знак має вшанувати полеглих і подякувати живим.

У встановленні миру в Україні беруть участь не тільки ті, хто вміє тримати зброю в руках, а й ті, хто повсякчас захищають тил. Саме тому пам’ятник має бути народним. І обраний народом. Війна довела: народ і армія є одним цілим, підтримка і допомога цих двох рушійних сил дієва!

Для цього серед населення було зроблено вже декілька опитувань. Шляхом голосування було обрано концепцію пам’ятника, візуальні образи. Далі – на основі виділених Житомирською владою чотирьох місць для встановлення – оголошено всеукраїнський конкурс робіт архітекторів.

Наступним кроком має бути обрано найкращу роботу серед митців.

Після цього буде оголошено вартість робіт. Облаштування території біля встановленого в майбутньому пам’ятника згодилась провести місцева влада.

Попередня вартість робіт над пам’ятним знаком біля 1 000 000грн.

Долучайтесь!

Ми маємо всі разом вшанувати героїв України! Тих, хто не жаліючи себе, захищає нас!

Ви можете долучитись до проекту, зробивши свій внесок у історичну пам'ятку України.

 

Пожертвувати за реквiзитами:

Поточний рахунок: 2 6 0 0 4 0 5 5 8 0 2 5 1 4
Банк: Житомирське відділення ПАТ "Приватбанк"
МФО: 3 1 1 7 4 4
Отримувач: БО "Фонд Братів Кузьміних"
Ідентифікаційний код: 4 0 0 5 4 3 1 3
Призначення платежу: Благодійна допомога
Завантажити реквізити

На картку Приватбанку

4149 4378 5213 0671 (Кузьминих С. В.)

Через PayPal

Пожертвувати за допомогою платiжних карток: