Дмитрієнко Андрій

Дмитрієнко Андрій

Цей хлопець - Дмитрієнко Андрій. Він житомирянин.

Кадровий військовий. Служив у 8му армійському корпусі.

В зоні проведення АТО на Сході України з перших днів війни.

21 серпня 2014 року підрозділ, в якому знаходився Андрій, обстріляли з Ураганів. Це трапилось в с. Гранітне Донецької області.  

Андрій, тільки завдяки молитвам близьких людей, залишився живим.

Але внаслідок цього жахливого обстрілу отримав численні поранення майже всього тіла. Постраждала шия, грудна клітка, передня черевна стінка, стегна, гомілки, ліва стопа. Також Андрій отримав багато уламковий перелом лівої стегнової кістки, п’яткової, таранної кісток лівої стопи зі зміщенням уламків.

Після обстрілу рятувати життя бійця взялися у Дніпропетровську, далі 4 місяці Андрій провів у Львові, після його перевели у рідний Житомир

Півтора роки операцій, витяжок, апарат Ілізарова, численні походи до лікарів.  На лівій стопі майже не залишилось м’язової тканини.  Із-за цього пішла деформація стопи.

Чим це погано? По-перше Андрій не зможе ходити. По-друге – щоб дати можливість в майбутньому  стати на ногу, треба …ампутувати кінцівку трохи нижче коліна! Далі пропонується поставити протез.

Чешські лікарі взялися за випадок Андрія. Вони можуть врятувати його ногу від ампутації і допомогти знову ходити. 

Із чешською клінікою Малвазинки Фондом Братів Кузьміних було підписано двосторонню угоду. В даному центрі зібрано найкращих європейських лікарів, що спеціалізуються на різноманітних ортопедичних травмах (оперативне втручання, реабілітація, фізіотерапія, супутні послуги)

18 квітня 2016року Дмитрієнко Андрій відправився до Чехії.

До місця призначення прибув 20 квітня і відразу лікарі почали проводити обстеження та лікування.

До України Андрій повернувся 18 травня 2016 року.

Попереду тривала реабілітація! 

Дякуємо всім, хто долучився до вирішення проблеми Дмитрієнко Андрія!