З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Сьогодні українці у всіх куточках світу відзначають День Незалежності України.

Наша країна багато століть виборювала право на незалежність та свободу свого народу.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення Незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі.

20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про День Незалежності України". У ній зазначено:

Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991року, Верховна Рада постановляє:

  1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.
  2. Постанову Верховної Ради Української РСР "Про День проголошення незалежності України" від 16 липня 1990 року вважати такою, що втратила чинність.

Відтоді, українці вже 26 років поспіль святкують День Незалежності. Та особливого значення це свято набуло в 2014 році, коли наш народ сколихнула Революція Гідності та початок війни із російським окупантом. 

Щорічно на свято ми бачимо безліч вишитих шат, синьо-жовті стяги, червоні маки та інші символи України. Український народ цінує та дякує за виборену незалежність, адже всі розуміють, що бути незалежним це означає бути вільним. Це буди самостійним.

Це мати власну думку, сформовану віком, набутими знаннями, життєвим досвідом.

Це не боятися помилитися, а потім зробити новий крок.

Це мати свободу руху, не застигаючи в очікуванні, йти вперед.

Це мати самодостатність життя, мати право вибору, навіть серед гнітючого впливу оточуючих факторів.

Це не бути рабом, а жити, мріяти, думати, міркувати, танцювати під дощем, співати під зорями, любити, плакати чи сміятись перед людьми, обіймати друзів і не боятися сказати правду у вічі тим, хто чинить зло.

Незалежність це бути собою!

Ми всі мріємо, щоб наша країна мала незалежність! 
Щоб люди цінували нашу землю, історію та надбання!
Щоб героями пишались!
Щоб шанували один одного!

Зі святом НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!