В Україну віримо!

В Україну віримо!

15 листопада в Палаці  "Україна" в Києві відбувся благодійний концерт "З вірою в Україну".

І ведучий і виступаючі не тільки обдаровані творчі особистості, а й безпосередньо пов’язані із підтримкою українських бійців, що зробило цей концерт унікальним.

СЕРГІЙ ДОЦЕНКО. 
Музичний продюсер та директор рекодингової компанії Kalina Music. Композитор, аранжувальник, пісенний виконавець.
Всім відомі його хіти у виконанні Наталі Могилевської «Відправила меседж», Ірини Білик «Рябина алая», «Мне не жаль тебя», Табула Раса «Небо в яблоках». Його пісні співають також Віталій Козловський, Гурт ВВ та ціла плеяда українських виконавців.
Бувший афганець. Пройшовши війну знає і розуміє ціну допомоги. Тому постійно їздить на Донбас, підтримуючи українських військових.

ГУРТ ВРОДА. 
Етно-поп дует, що вже більше семи років активно виступає, виконуючі різноманітні українські пісні у власній обробці. Ганна Заклецька та Ольга Нестеренко зарекомендували себе як активні волонтерки. Дівчата з 2014року постійно приїжджають до зони АТО, допомагають, дають концерти.

МАРІЯ БУРМАКА. 
Заслужена артистка України. Співачка, телеведуча, журналіст. Автор пісень і чудова виконавиця. Відома своєю проукраїнською позицією. Ще із часів Майдану заохочувала активістів, залучала іноземну громаду до проблем українців. Активно допомагає бійцям в зоні АТО, збираючи кошти та проводячі для них концерти.

МИРОСЛАВ КУВАЛДІН.
Засновник гурту «The ВЙО». Ведучий, співак, звукорежисер, актор, автор пісень. Має стійку проукраїнську позицію як у творчості, так і у житті. Активний волонтер. Постійно їздить до зони АТО із допомогою та концертами.

ДМИТРО ОСЬКІН. 
Відомий конферансьє, шоумен, ведучий, актор. Один з учасників проекту «Золотий гусак». Постійно приїжджає на Схід України із акторами для підтримки українських військових та проукраїнського населення (ведучий концерт-туру «Підтримаємо своїх»)

Даним концертом Фонд братів Кузьміних зміг донести до багатьох проблеми, з якими українські військові стикаються, отримавши поранення у війні на Сході України.

Дякуючи небайдужим, щиро сподіваємось, що найближчим часом, реабілітаційний центр для бійців АТО буде існувати!

Слава Україні!

 

 

Пожертвувати за реквiзитами:

Поточний рахунок: 2 6 0 0 4 0 5 5 8 0 2 5 1 4
Банк: Житомирське відділення ПАТ "Приватбанк"
МФО: 3 1 1 7 4 4
Отримувач: БО "Фонд Братів Кузьміних"
Ідентифікаційний код: 4 0 0 5 4 3 1 3
Призначення платежу: Благодійна допомога
Завантажити реквізити

На картку Приватбанку

5169 3305 1042 2691 (Кузьміних С. В.)

Через PayPal

Пожертвувати за допомогою платiжних карток: