Час творити добро не закінчився!

Час творити добро не закінчився!

Наша країна живе своїм буденним життям.

Для когось йде війна з усіма її щоденними жахливими подіями та наслідками, а хтось категорично не хоче ні помічати, ні сприймати такі реалії. Не беремось засуджувати таких людей чи виносити їм вирок. Звертаємось, передусім, до тих, хто морально, внутрішньо, емоційно не може залишатися осторонь усього, що пов'язане з війною за Незалежність нашої країни та російською агресією.

Відкриття реабілітаційного центру, його робота на повну силу, придбання найефективнішого та найкращого медично-реабілітаційного обладнання - ось наша найголовніша мета і зосередження усіх зусиль.

Задля втілення таких планів у життя 15 листопада 2016 року в Національному палаці мистецтв "Україна" Фонд братів Кузьміних проводить благодійний концерт.

У концерті візьмуть участь відомі українські виконавці: Тарас Петриненко, Марія Бурмака, Мирослав Кувалдін, дует "Врода", Сергій Доценко.

Ведучий концерту - Дмитро Оскін.

Початок о 19:00.

Мета концерту шляхетна, кошти, зібрані на ньому, будуть спрямовані на лікування та реабілітацію бійців, що отримали поранення в зоні проведення АТО на Сході України.

Час творити добро не закінчився!

Квитки можно замовити і придбати в офісі Фонду Братів Кузьміних (зателефонувати на вказані номери), вони є в продажу в касі Національного палацу мистецтв "Україна", а також на сайті karabas.com та kasa.in.ua

Сердечно запрошуємо долучитися до доброї справи благодійників, меценатів та всіх небайдужих українців!

Телефони для зв'язку з Фондом Братів Кузьміних:

063 211 52 60

097 013 70 17