Вісті з Фонду у нашому "Віснику"

Вісті з Фонду у нашому "Віснику"

 

 

До уваги усіх, хто цікавиться діяльністю нашого Фонду!

Зважаючи на щоденні виклики, які ми приймаємо, і нові обставини та проблеми, з якими стикаємося щодня, мусимо постійно розвиватися, йти вперед, працювати на благо, передусім, наших поранених захисників.

Вже повідомляли вам про початок випуску нашої власної газети – «Вісника». Наразі газета виходить в двох регіонах країни – Житомирі та Львові, маємо плани щодо розширення території розповсюдження «Вісника».

Газета містить актуальну та свіжу інформацію про щоденне життя та діяльність Фонду. Ми докладно описуємо усе, чим живемо і заради кого працюємо – відкриття реабілітаційного центру, наші проекти, ініціативи, нагальні потреби.

В газеті є інформація про безкоштовну юридичну консультацію для тих, хто її потребує. Адже далеко не всі можуть «прогуглити» юридичні нюанси і дізнатись, як захистити свої права. Постійно оновлюється інформація про соціальні пільги і гарантії від держави.

Є рубрика, присвячена нашим загиблим захисникам. Адже їхнім родичам дуже важливо, аби найрідніших пам’ятали, а всім нам необхідно знати і прославляти подвиги новітніх Героїв.

Поширюйте, будь ласка, інформацію. «Фонд братів Кузьміних» протягує руку підтримки. І сподівається на вашу підтримку також, бо справа випуску газети дуже затратна і обійтися без допомоги небайдужих – партнерів, меценатів, жертводавців – ми не зможемо.

В свою чергу зобов’язуємося широко висвітлювати благодійну діяльність наших партнерів на всіх доступних нам ресурсах – на офіційному cайті, на сторінці в «Фейсбук», в газетах, по телебаченню тощо.

Слава Україні! Героям нашим – слава!