З Днем захисника України!

З Днем захисника України!
Вже вдруге поспіль 14 жовтня Україна святкуватиме День захисника Вітчизни.
Свято було встановлене минулого року указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості
Справжнім духовним скарбом нашої нації є її віра, яка передається з покоління в покоління, з віку в вік. Донедавна в цей день ми відзначали свято  Покрови Пресвятої Богородицї і, водночас, День українського Козацтва.
 Запорізькі козаки шанували Пресвяту Богородицю, як свою  заступницю і покровительку. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»
І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про припинення війни, про мир і добробут в Україні, про гідне і щасливе майбутнє для нашого народу.
Фонд братів Кузьміних сердечно вітає усіх захисників з цим святом, яке увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції. Воно уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
Дорогі наші захисники! Зі святом вас!
Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, щастя і злагоди в родинах, бадьорості духу та доброго настрою!
Слава Україні!
Вам, героям нашим, слава!