Аби вони відчули рідну землю під ногами...

Аби вони відчули рідну землю під ногами...

Ситий голодного не розуміє. Багатий – бідного, здоровий – хворого. Це народна мудрість і життєвим досвідом підтверджений факт. Принаймні, не переймається його проблемами, не вболіває аж занадто, бо важко уявити і відчути і фізично, і морально якесь випробування, коли його немає…

Але  будні благодійної організації наповнені подіями і людьми з дуже болючими  потребами. Передусім, це важкопоранені бійці, історії яких відомі багатьом завдяки широкому висвітленню в ЗМІ. Ці люди потребують значних сум на лікування та відновлення, дуже часто - за кордоном. Крім того, є багато хлопців, які з госпіталя виписалися і курс лікування ніби пройшли, а до нормального, звичного життя ще дуже довгий, болісний і дороговартісний шлях реабілітації…

Коли щодня бачиш страждання і нужди людей, які, безперечно, є золотим фондом українського суспільства, стояти байдуже осторонь неможливо і нереально. Тому усю свою ініціативу, добрі наміри і зусилля Фонд братів Кузьміних спрямував на відкриття в Житомирі реабілітаційного центру, де ті хлопці, які були важко поранені і мають складні наслідки після ушкоджень, зможуть безкоштовно відновити усі функції опорно-рухового апарату.

Чекати занадто довго наші скалічені захисники не можуть. Час і людська байдужість для цих людей – найзліші вороги. Бо з часом втрачаються ті надважливі позитивні моменти в лікуванні, яких вдалося досягти під час перебування в госпіталі.

Чималі зусилля і велике бажання підтримати захисників, нарешті, втілилися в обриси новенького реабілітаційного центру для відновлення поранених бійців з порушенням опорно-рухового апарату. Можна сказати, ми вже на порозі відкриття.

Про перешкоди – фінансові та організаційні – розмова дуже довга і безрадісна. Усім, хто скептично хмикає, що, мовляв, благодійність в Україні зійшла нанівець і ніхто нікому нічого не винен, повідомляємо: і жертовність, і розуміння мети, і патріотизм в нашій країні є!

В нашому видадку – це безцінна допомога київського благодійника, який безкоштовно надав нам професійне медичне реабілітаційне обладнання, яке  буде використане наповну для повернення хлопців до нормального, повноцінного життя.

Наразі гостро потребуємо допомоги з доставки цього обладнання з Києва до Житомира. Сподіваємося, що і в цьому випадку знайдуться люди, які не будуть валити все зраду, Раду, Президента і на державу вцілому, а по-чоловічому допоможуть здолати чергову перешкоду.

Все це задумувалося і втілювалося для того, аби віддячити нашим скаліченим хлопцям, які безкоштовно(!) зможуть долікуватися, щоб на своїх двох, зрештою, вийти з дому і відчути під ногами ту землю, яку вони захищали ціною власного здоров’я!