До кінця жовтня додому повернуться військовослужбовці, мобілізовані протягом так званої «шостої хвилі».

До кінця жовтня додому повернуться військовослужбовці, мобілізовані протягом так званої «шостої хвилі».

Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко.

Порошенко додав, що після цього на фронті залишаться тільки контрактники.

"Від імені всього українського народу щиро дякую наших воїнів-героїв за видатний внесок в оборону країни від російської агресії", - додав Порошенко.

В рамках демобілізації зі Збройних сил України будуть звільнені близько 20 тисяч військовослужбовців.

"Прийняття рішення про звільнення військовослужбовців стало можливим завдяки успішній реалізації в Збройних Силах України та інших військових формуваннях завдання Президента України щодо професіоналізації армії і поступової заміни мобілізованих військовослужбовців на більш мотивованих добровольців-контрактників", - повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з Указом будуть звільнені в запас військовослужбовці, які відслужили встановлені строки військової служби в особливий період, і не виявили бажання продовжити службу в лавах ЗСУ або інших підрозділах за контрактом.

Крім того, Президент доручив Кабінету Міністрів забезпечити фінансування заходів, пов'язаних з перевезенням звільнених військовослужбовців до місця проживання. Звільнені в запас також повинні бути забезпечені комплектом польової форми одягу за сезоном і харчуванням під час проходження додому.