Незламний, нескорений, справжній!

Незламний, нескорений, справжній!
Наш захисник з перших днів війни, який зазнав важких поранень та ще й втратив зір, дуже сподівається побачити цей світ у всіх барвах.
Віталій Галіцин — професійний військовий родом з Кам’янця-Подільського. Військова професія передбачає свідомий ризик втрати здоров’я і навіть життя задля того, аби війна не прийшла в наш дім.
Та усі ці ризики військової служби не стали аргументом для такого чоловіка, як Віталій, і вже в 2014 році він приєднався до одного з добровольчих батальйонів.
До війни в Україні Віталій  отримав чималий військовий досвід в Іраку, але страшні поранення зазнав, захищаючи рідну землю.
26 серпня 2014 року боєць зазнав уражень лівої руки, черевної порожнини і, найстрашніше, осколкове поранення очей. Він повністю втратив зір, переніс декілька операцій в Німеччині…
Фонд братів Кузьміних познайомився з Віталієм взимку, провели з ним обстеження і передали документи добрим і надійним людям, справжнім патріотам України за кордоном,  - Ірині Ващук з організаціїї Revived Soldiers Ukraine, тобто «Відроджені Солдати України».
Ця організація взялась за лікування нашого воїна в Mount Sinai Hospital в Нью-Йорку на перспективу хоча б часткового відновлення зору на одному оці, бо друге око Віталій втратив.
Щирі слова подяки нашим справжнім друзям за кордоном.
Саме під час проведення Форуму видавців у Львові голова Фонду братів Кузьміних, Сергій Володимирович Кузьміних,  перервав свою участь у роботі Форуму, аби провести Віталія в аеропорт «Бориспіль» на літак до Нью-Йорка.
Приємно, коли все складається. Приємно, коли є небайдужі однодумці. Приємно, коли є надія на одужання нашого воїна…
Сподіваємось, що людина, яка так багато зробила для нашого мирного життя, врешті побачить цей світ у всіх барвах.