З Днем Незалежності Україно!

З Днем Незалежності Україно!

Де б ми не були, чи вдома, чи на передовій на Сході України, чи за кордоном – всі ми УКРАЇНЦІ, щиро віримо в незалежність нашої України. Всі ми прагнемо бути вільними, самодостатніми і незалежними… Не віриться, але незалежній Україні виповнюється 25 років. Для історії – це незначний період, а для нас з Вами, сучасників, це ціле покоління молодих, мислячих, самодостатніх громадян, котрі, сьогодні, на всіх фронтах стали на захист нашої Батьківщини.

Сергій та Олег Кузьміних – про 25 років Незалежності України.

Пане Сергій, Ви є засновником і головою Фонду братів Кузьміних. Ви постійно серед людей, які потребують допомоги. Що для Вас Незалежність і як Ви бачите майбутнє України?
Сергій: По перше, хочу привітати всіх українців з Днем Незалежності. Вітання щирі, бо як ніхто розумію ціну сучасної Незалежності. Кожного дня доводиться стикатися з людьми, котрі боронять східні кордони нашої держави. В їх очах, одночасно, впевненість в необхідності боронити Україну, і, біль від пережитого. Незалежність для мене це спосіб життя, коли ти вільний в думках, намірах і діях.
Я люблю свою країну! Я дуже люблю свою країну!!! Я з упевненістю можу сказати, що армію, яку підтримує народ перемогти неможливо!
Пане Олег, Ви були в аеропорту Донецька, Ви героїчний кіборг, який не зхилив голову перед катуваннями террористів ДНР, що для Вас Незалежність?
Олег: Для мене це «броня». Захист від всього зовнішнього, ворожого і безпека моїх близьких.
На Вашу думку, як довго триватиме війна, і які небезпеки можуть чекати на Україну в найближчому майбутньому?
Олег: В кінці 2014-го мало хто думав, що військові дії можливі в принципі. А війна триває вже майже 2 роки. Перемир’я лише на папері і на словах. Там – справжня війна. Кожного дня гинуть і отримують поранення наші військові… Це ми відвели важку зброю, а у сепаратистів її стає все більше. Та хай пам’ятають, ми козацького роду. Ми не збираємося відступати зі своєї землі. Наші військові – це наша гордість. Ніхто в світі не міг подумати на початку 2015-го, що ми зможемо зупинити російську агресію, ніхто. І багато хто здивувався, особливо Росія. Сьогодні наша армія і військові можуть здивувати багатьох. Заради цього варто жити!
А щодо майбутнього?
Олег: Питання майбутнього для військового дуже умовне. Бо сьогодні ти плануєш, а завтра – тебе накриває градами. І все…жодного майбутнього. Звичайно сподіваюсь на завершення військових дій, але не можу сказати, коли ця мрія стане реальністю.
Пане Сергій, цікава, також, Ваша думка, щодо майбутнього нашої держави. Ваші прогнози?
Сергій: Знаєте, коли кожного дня звертаються понівечені військові, прогнозувати важко. І вірити важко, що колись буде кінець війни. Але, вірю, і кожного дня на те сподіваюсь, що буде справжній військовий парад нашої професійної армії в справді незалежній, вільній і демократичній Україні. Ми маємо величезний потенціал розвитку. Ми маємо його використати. Українці будуть відзначати День незалежності ще одну сотню років. В це вірю!!!
В завершення розмови, хочу побажати всім українцям мирного неба. Ми непереможні. З нами Бог і віра в процвітання незалежної, суверенної України.
Україна понад усе!