Не заради страху, а заради совісті…

Не заради страху, а заради совісті…
Іванов Андрій Олексійович (позивний Святослав), запоріжський козак, майданівець, героїчний боець батальйону Донбас.
Родом з Запоріжської області. На момент початку Революції гідності проживав у Маріуполі. І саме під ним же, під Широкино, 15 лютого 2015 року отримав тяжкі поранення, коли витягував з під обстрілу бойових колег. «На моїх очах загинуло два друга, та девятьох вдалося врятувати» — «Святослав». Врятувавши їх сам отримав важкі поранення від вибухової міни.
Відірвало ліву руку. В попереку і грудній клітці велика кількість осколків, які постійно дають ускладнення на різні органи. Пошкоджено хребет. Але він таки отримав той заповітний протез для руки, щоб «бити ворога далі» у США.
Незважаючи на довготривалий період лікування і реабілітації він щирий, усміхнений, вільний і вірить в нашу перемогу.
«Святослав» з 3 грудня 2013 року стояв на Майдані. Був у варті Майдану, має 2 бойових нагороди від козацтва та від мерії міста Києва за оборону вулиці Грушевського та Інститутської.
Коли почалися військові дії на Сході України стояв у витоків формування добровільного батальйону Донбас. Пройшов з батальйоном весь бойовий шлях.
Має велику кількість нагород: медаль «Захиснику Вітчизни» від Президента України, Знак пошани від ВСУ за Ілловайськ, «За доблесть» від спілки офіцерів України, «Хрест шаблями» від реєстрового козацтва, «Герой козацтва» від Гетьмана реєстрового козацтва А. Шевченка.
До Фонду Братів Кузьміних Андрій звернувся з проханням допогти у придбанні апарату для електростимуляції нервових закінчень. Він забезпечить електростимуляцію переферійних нервів і сплетінь, а також повноціннц роботу спиного мозку. Ми не могли відмовити людині, яка пройшла такий бойовий шлях і сьогодні готовий йти і боротися з окупантами.
Фонд Братів Кузьміних придбав апарат для електростимуляції «НейСИЗМ» з приладдям (передавальна антена, зарядний пристрій) МСЗ ПРМ, який коштує 10480 тис. грн. для Андрія. Сподіваємось, що Адрій відновить функціональність ноги і надалі буде вірою і правдою служити Україні.
Україна понад усе!