Вітаємо з днем ВДВ

Вітаємо з днем ВДВ

Десантники – еліта української армії. Як їх тільки не називають, і «блакитні берети», і «крилата піхота», але завжди, в усі часи і за будь-яких обставин незмінною залишалися їх сила, мужність і надійність людей, що живуть за принципом: «Ніхто, Крім нас!». Сьогодні понад мільйон українців, які одягали свого часу блакитні берети, а також проходять службу в Повітряно-десантних військах в даний час, відзначатимуть своє свято – День ВДВ.
Вони вписали чимало яскравих сторінок в історію нової української армії. З першого дня свого існування ВДВ стали військами «передового рубежу», здатними виконати будь-яке завдання, яким би неможливим воно не було. Їх доблесть і відвага, безмежна відданість Батьківщині навічно овіяні невмирущою славою.
Вони там, де найбільш небезпечно, де потрібні висока бойова виправка і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага. «Блакитні берети» завжди на передовому рубежі – будь-то миротворча місія або участь в антитерористичній операції. У мирний час ВДВ виконують основні завдання з підтримання бойової та мобілізаційної готовності на рівні, що забезпечує їх успішне застосування за призначенням. І сьогодні воїни-десантники викликають повагу і захоплення, як у ветеранів, так і у молодих людей, які готуються до служби в армії.
Всього в різних регіонах України дислокується 5 бригад ВДВ. Серед них: 25 окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада, 79 окрема аеромобільна бригада, місто Миколаїв; 80 окрема аеромобільна бригада, Львів та Чернівці; 81 десантно-штурмова бригада, Дружківка, Констянтинівка; та 95 окрема аеромобільна бригада, Житомир – наша гордість і слава.
95-а бригада під керівництвом Михайла Забродського провела найдовший рейд у військовій історії сучасного світу, заявив американський військовий експерт Філіпп Карбер. Тоді бригада прорвала лінію оборони бойовиків і зробила марш до Маріуполя. Під час рейду українські десантники знищили кілька російських артилерійських батальйонів на території України.
Ми Вас цінуємо! Нейхай небо над Вами завжди буде мирним, а польоти лише тренувальними!!!!!!!