Допомагаємо сподіваючись на мир

Допомагаємо сподіваючись на мир

8 липня Фонд братів Кузьміних передав необхідні прикойкові тумби хірургічному відділенню Житомирського військового шпиталю. «Ми не можемо лишатися байдужими до прохань людей, які щодня рятують життя наших військових» - Сергій Кузьміних.

Через Житомирський військовий шпиталь з початку військових дій на Сході України пройшло більше 2000 тисяч учасників АТО. Незважаючи на потуги державної підтримки військової і військово-медичної сфери – ситуація у військовій медицині лишається досить складною. Наша держава ані морально, ані фізично не була готова до військових дій і військова медицина не вийняток. Військові шпиталі не модернізувалися протягом десятків років. Речове забезпечення шпиталів – одна з принципових проблем, яка вирішується, переважно, зусиллями благодійних організацій та волонтерів.

Звернення до Фонду братів Кузьміних Начальника І-го хірургічного відділення військової частини А 1065, майора медичної служби, Андрія Петровича Риженко про можливість виготовлення функціональних прикойкових тумб було сприйняте як обов’язок. Разом з меблями у бібліотеку відділення була передана художня література. «Коли ми хоч на крихту можемо покращити життя учасників бойових дій та їх рятівників – ми щасливі. А їх вдячність сповнює нас натхненням допомагати. Допомагати жити повноцінним життям!» - Сергій Кузьміних.

Останні події в Україні змінили наших громадян. Ми стали добрішими, співчутливішими , ввічливішими – ми всіма можливими силами боремося за нашу Батьківщину. Разом – ми сила. А добрі справи роблять нас кращими і ближчими до свободи.